Opinie o Nas
Opcje przeglądania

Wyciskarki do owoców i warzyw marki Kuvings

Wyciskarka ślimakowa to obecnie niemal obowiązkowy produkt w kuchni zdrowo odżywiającej się osoby. Umożliwia przygotowanie świeżych soków, z pomocą których dostarczamy organizmowi potrzebnych witamin i minerałów. Każda z wyciskarek wyposażona jest w mechanizm ślimakowy, który zamiast ciąć owoce, powoli je miażdży, co pozwala uzyskać nie tylko doskonały sok, ale również nie marnuje żywności. Wyciskarka ślimakowa do owoców i warzyw produkuje napoje:

  • niezmieniające swojej konsystencji już po upływie kilku chwil, 
  • prezentujące się wyjątkowo apetycznie i nierozwarstwiające się,
  • w których substancje odżywcze utleniają się wolniej, niż w przypadku innych metod wyciskania.

WYCISKARKI KUVINGS

Wyciskarki do soków najwyższej jakości

W asortymencie marki Prowita.pl dostępna jest między innymi:

  • wyciskarka Kuvings EVO820 PLUS – która ma opcję wytwarzania nie tylko soków, ale również smoothie czy lodów. Można wkładać do niej owoce w całości, a wyciskarka usunie skórkę czy gniazda nasienne za nas. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień oraz jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.
  • Kuvings Motiv1 – czyli wyjątkowy i wielofunkcyjny produkt, który można połączyć z aplikacją na smartfon. Oprócz wyciskania soków proponuje odpowiednie przepisy po dokonaniu analizy parametrów biometrycznych użytkownika.  Przykładowo nawodnienia, poziomu tkanki tłuszczowej i mięśniowej.
  • Kuvings B6000 PLUS – pracuje bardzo cicho, ma szeroki wlot na owoce i nie wymaga każdorazowego czyszczenia po użyciu, ponieważ w przeważającej części czyści się sama.

Na wszystkie wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings dostępne w Prowita.pl obowiązuje 10-letnia gwarancja producenta. Można zakupić je w systemach ratalnych bez prowizji, zdecydować się na płatność przy odbiorze lub przedpłatę. Wybierając wyciskarki Kuvings zamiast soków owocowych dostępnych w sklepach, zakup bardzo szybko się zwróci. Warto pamiętać, że jest to jednak przede wszystkim inwestycja w zdrowie.

Dlaczego warto wybierać wyciskarki do owoców wolnoobrotowe?

Wyciskarki do soków i warzyw działające w trybie wolnoobrotowym nie naruszają nadmiernie delikatnej struktury żywności, dzięki czemu umożliwiają zachowanie znacznej ilości składników odżywczych. Soki nie napowietrzają się, ani nie nagrzewają, jak w przypadku sokowirówek, co gwarantuje dłuższą datę przydatności. Wyciskarki wolnoobrotowe to urządzenia energooszczędne i wielofunkcyjne. Przygotujemy z ich pomocą nie tylko sok, ale także inne, pełnowartościowe posiłki. 

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem innowacyjnych wyciskarek marki Kuvings dostępnych w asortymencie sklepu internetowego Prowita.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl