Opinie o Nas
Sposoby płatności

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Płatności elektroniczne Przelewy24.pl  System płatności elektronicznych przelewy24.pl oferuje możliwość zapłaty  za pośrednictwem 50 kanałów płatniczych, min karty kredytowe, szybkie przelewy, itd. 

 

  1. Gotówka przy odbiorze- po otrzymaniu przesyłki należność za produkt płacimy kurierowi, który przywiózł towar. Firmy kurierskie korzystają z funkcji monitorowania przesyłki po nr listu przewozowego – przez Internet, ale też wysyłają informację sms-em o przewidzianym terminie doręczenia.
  2. Przelew. Przy wyborze tej formy płatności po złożeniu zamówienia, na adres e-mailowy wysyłana jest faktura proforma z danymi do przelewu.  Przelew należy dokonać na  Prowita Maciej Barszczak, ul. Źródlana 12, 37-700 Przemyśl,  nr rachunku bankowego:35 2490 0005 0000 4500 1372 9516 . W tytule prosimy wskazać nr zamówienia lub nr faktury pro forma.
  3. Raty 0 %. Przy wyborze tej formy płatności i po wypełnieniu danych do dostawy towaru zostaniemy przekierowani na witrynę Banku Santander Consumer Bank SA.

Na pierwszej witrynie zostaniemy zapytani o wybór sposobu podpisania umowy:

Są dwie możliwości:

- Za pośrednictwem kuriera. ( Bank wysyła do klienta umowę i jest podpisywana w domu klienta) – trwa to min. 4 dni robocze

Albo:

- Na podstawie przelewu 1 zł wykonanego z naszego rachunku na konto w Banku. ( jest to bardzo szybka forma podpisania umowy, którą Bank wczesniej wysyła w formie elektronicznej do klienta w formacie PDF.

Na kolejnych witrynach wypełniamy podstawowe dane wymagane przez Bank oraz wybieramy ilość rat ( od 1 do 10 rat) , typ kredytu wskazujemy 3x0% ( oznacza to 0 zł – prowizji, 0 zł odsetek i 0zł ubezpieczenia), można wskazać na deklarowaną wpłatę własną – w tym wypadku raty będą dotyczyć tylko kredytowanej kwoty.

Szczegóły możemy znaleźć na stronie:

https://www.santanderconsumer.pl//raty-jak-kupic

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl