Opinie o Nas
Gwarancja

Gwarancja

Produkty prezentowane w sklepie internetowym prowita.pl są produktami o przedłużonym okresie gwarancyjnym nawet do 10 lat.

Do każdego wysłanego produktu wystawiamy kartę gwarancyjną z wyszczególnieniem zarówno okresu gwarancyjnego jak i procedury postępowania w przypadku usterki.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest wykonywany przez autoryzowane punkty serwisowe w systemie door to door- co oznacza, że w przypadku jakiejkolwiek usterki:

  1. Zgłaszamy ten fakt do biura serwisowego wskazanego na karcie gwarancyjnej.
  2. Serwisant wysyła do Państwa domu kuriera, który zabiera urządzenie do naprawy
  3. Naprawiony lub wymienioną część serwis odsyła do Państwa na adres korespondencyjny kurierem.

 

Jest to bardzo wygodna i komfortowa usługa zarówno dla użytkowników jak i serwisu:        nie tracimy czasu i energii na zlokalizowanie punktu serwisowego i dojazdu.

Przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu serwis opłaca wszelkie koszty związane z przesyłką urządzenia. Natomiast w kolejnym okresie po stronie użytkownika jest koszt wysyłki do serwisu a z powrotem serwis opłaca koszt zwrotu urządzenia do Państwa.

W przypadku uszkodzeń pogwarancyjnych i wynikających z niewłaściwego użytkowania urządzenia serwis posiada wszystkie części zamienne, które można zamówić albo telefonicznie albo pocztą elektroniczną.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl