Opinie o Nas
Opcje przeglądania

Grille Lotusgrill w asortymencie sklepu Prowita

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Lotusgrill, która znana jest z produkcji jednych z najbardziej cenionych grilli bezdymnych. Urządzenia działają na brykiet lub węgiel drzewny, który także można zakupić w naszym sklepie wraz z pozostałymi akcesoriami przydatnymi podczas grillowania. Grille Lotus składają się z misy, miejsca na węgiel, rusztu oraz pokrywy, a praktyczne korbki umożliwiają sterowanie temperaturą oraz innymi parametrami grillowania. Te bezdymne urządzenia wznoszą grillowanie na całkowicie nowy poziom!

LOTUSGRILL

Rodzaje dostępnych grilli Lotus

Grill Lotus można swobodnie przenosić w każdej chwili, ponieważ obudowa nie nagrzewa się, jak również podłoża, na którym stoi. Dzięki szerokim możliwościom  wyboru wersji kolorystycznych urządzenie bez problemów dopasujemy do każdej kuchni! Grill bezdymny Lotus dostępny jest w kilku różnych wariantach. Można kupić go w rozmiarach rusztu o średnicy:

  • 32 cm – przeznaczony jest dla 6-8 osób. Jednorazowo na ruszt możemy położyć na przykład 3-4 pstrągi, a później drugą turę. Idea grillowania na Lotus Grill polega na tym, że grill stoi na stoliku, a wszyscy goście mogę korzystać z przygotowanych dań. W tym typie grilla nie ma dymu, który zatyka dech, ani spalin – jest tylko komfort biesiadowania w gronie przyjaciół.
  • 40 cm — wystarczy na udane przyjęcie w gronie nawet do 12 osób.
  • a także w wersji ogrodowej, na wózku 60 cm i dwoma niezależnymi paleniskami, która obsłuży do 20 osób. Dwa niezależne paleniska — to możliwość dwóch stref temperatury. Pierwsza może posłużyć np. do podgrzania, upieczenia kiełbasek, warzyw, ryb, a drugą można ustawić na niższą temperaturę do podtrzymania ciepła potraw.

Dlaczego warto wybrać grill Lotus?

Grille marki Lotus to najnowocześniejszy sposób na grilla – są gotowe do używania już po 2 minutach, natomiast w pełni nagrzane po upływie 3 minut od uruchomienia. Od teraz można zapomnieć o rozpalaniu grilla pół godziny przed posiłkiem i czekaniu na aż ten się przepali! Grille Lotus zostały docenione wielokrotnie, o czym świadczy między innymi Laur Konsumenta, nagroda za design, Reddot czy Fire&Food.

To urządzenia, które bez obaw można stosować nie tylko na tarasie czy w ogródku, ale też w domu i na balkonie. Ponieważ nie wydzielają ani dymu, ani intensywnych zapachów nie będą przeszkadzać sąsiadom. Jak to możliwe? Grille skonstruowane są tak, by tłuszcz skapywał do specjalnego pojemnika umieszczonego pod rusztem i nie dostawał się do paleniska. W zestawie z grillem otrzymujemy praktyczny pokrowiec na urządzenie i niezbędne akcesoria do natychmiastowego rozpoczęcia korzystania z urządzenia.

Jak korzystać z grilla Lotus?

Żeby korzystać z grilla Lotus jedyne akcesoria, jakich potrzebujemy to węgiel oraz rozpałka w żelu, którą również można zamówić w naszym sklepie. Takie rozwiązanie jest nie tylko higieniczne, ale także zdrowe. Na misę należy nałożyć podstawkę, do której dozujemy żel. Teraz wystarczy tylko podpalić, podkręcić wentylator i postawić na grillu pojemnik z węglem. Następnie przykrywamy urządzenie pokrywą, czekamy, aż grill się rozpali i gotowe!

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem grilli oraz akcesoriów marki Lotus, dostępnych w sklepie internetowym Prowita. Jesteśmy pewni, że omówione produkty spełnią wymagania tych, którzy oczekują od grillowania więcej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl