Opinie o Nas
Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa 0
Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa

Dlaczego warto wybrać wyciskarkę wolnoobrotową?

Wyciskanie na zimno to rewolucyjny sposób na maksymalne wykorzystanie owoców i warzyw. Wyciskarki do soków na zimno, podobnie jak wyciskarki Kuvings, wykorzystują system wolnoobrotowy do wyciskania soku z owoców i warzyw bez niszczenia ich naturalnych enzymów, witamin, minerałów, fitochemikaliów i błonnika. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz wszystkie niezbędne składniki odżywcze z pożywienia w ich najbardziej naturalnej postaci.

Wyciskanie soków na zimno

Wyciskanie soków na zimno to łatwy i skuteczny sposób na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia. Możesz codziennie cieszyć się szklanką świeżego soku wypełnionego niezbędnymi składnikami odżywczymi, nie martwiąc się o utratę składników odżywczych z powodu ciepła lub utleniania. Dzięki sokom tłoczonym na zimno możesz mieć pewność, że czerpiesz maksymalne korzyści ze swoich produktów.

System tłoczenia soków na zimno

System tłoczenia na zimno stosowany w wyciskarkach Kuvings zapewnia zatrzymanie w soku enzymów roślinnych, witamin, minerałów, fitochemikaliów i błonnika. To sprawia, że jest bardziej pożywny niż zwykłe metody wyciskania soku, które wykorzystują ciepło. Pomaga również zachować smak i aromat składników użytych do przygotowania soku. Wyciskanie zimnych soków pomaga nam wydobyć więcej z naszego jedzenia, jednocześnie upewniając się, że otrzymujemy wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których potrzebuje nasz organizm.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl